Astrologie

Tragický chovatelský neúspěch a astrologie

Rozbor velmi nehezké události, která se mi nedávno stala

Vše souvisí se vším a nic se neděje ani bezdůvodně, ani izolovaně. Těšil jsem se na nová miminka od morčecí prvorodičky, která už měla každou přijít na svět. Samičku jsem pravidelně kontroloval a prckové v bříšku hráli fotbal, vše probíhalo, jak mělo. V neděli 18.6.2017 jsem si ráno na chvíli vyjel na kole. Po návratu domů mi bylo rázem jasné, že je něco špatně, prostě jsem to vycítil. A bylo. Když jsem zdvihl víko bedny morčecího výběhu, zastavilo se mi srdce. Nešťastná samička stála nad čtyřmi bezvládnými tělíčky a kdyby morče umělo plakat, stála by v loužičce slz. Tři mláďata byla perfektně očištěná, čtvrté nemělo vybalenou hlavičku z plodového obalu a vedle něj ležela placenta. Pupeční šňůru ještě samička překousala, ale na víc už neměla sílu. Co se vlastně stalo??




To je samozřejmě nesmírně těžký dotaz, na který mi odpověděl až kamarád Jindra. S kamarádkou se na samičku napojili a "přečetli si" záznam události. První miminko se v porodních cestách zaseklo, protože mělo větší váhu (mělo 86 gramů) a než to rodička vyřešila, udusila se všechna. Správně také potvrdil, že na čtvrté mládě už samička neměla sílu, očistila ho z posledních sil a od zadečku, na konzumaci placenty už nezbyla energie. Ještě mi napsal, že morčinka má nějaký zdravotní problém, který se na události také podepsal a že bych měl být příště opatrný, jestli ještě uvažuji o dalším pokusu. Takže se pojďme podívat na šest horoskopů. Proč šest? To hned uvidíte. Na tomto obrázku je natální horoskop prvorodičky. Datum narození je 20.6.2016 v 5:40, Kralupy nad Vltavou. Na první pohled zaujmou dvě věci - silně obsazený šestý a pátý dům, tedy zdraví a děti. V šestém jsou negativní Saturn a Měsíc ve Střelci, což je přesně zmíněné zdravotní oslabení, v pátém je Černá Luna ve Štíru, i když v kladných aspektech a dále pak retrográdní Mars ve Štíru. Vládce Střelce Jupiter je v kvadratuře na Saturn v domu šestém, v kvadratuře na Merkur v domu dvanáctém a také v konjunkci se Severním uzlem - a to celé v domu čtvrtém, takže genetické dispozice, mající vliv na zdraví i psychiku (šestý a dvanáctý dům). Zatímco zdraví morče najevo nedá, dokud jenom trochu funguje, psychiku ano - slečna si bere pozornost ostatních dam vyloženě osobně a často zbytečně naříká, i když jí nikdo nic nedělá a jenom k ní nějaká starší samice zvědavě čuchne. Nejzajímavější je ale Černá Luna, neboli Lilith. Svou polohou v pátém domu vyloženě říká, že slečna si musela projít zkušeností ztráty dětí, to je stěžejní projev Lilith, zejména pokud je v pátém domu (dětí). Retrográdní Mars v tomtéž domu a znamení vše jenom umocňuje, jednalo se o vodu, plodovou, která zadusila všechna mláďata. Ono by možná vše dopadlo lépe, ale podíváme se, proč to ani jinak skončit nemohlo. Aspekty byly totiž vyloženě nehezké!



Na tomto obrázku je pro zajímavost partnerský horoskop můj a samičky. Mé planety jsou uvnitř. Všimněte si přesné konjunkce mého slunce a jejího Měsíce, pak mé Venuše přesně na Desc. mého retrográdního Jupiteru v kvadrátu na Lilith!! Mého Saturnu v kvadrátu na Měsíc i Slunce slečny. Nesmírně silný horoskop, kdy mě samička musí vnímat spíš jako nepřítele - a také vnímá, protože se mě bojí, přestože jsem jí od druhého dne po porodu plně uměle kojil a díky tomu přežila, maminka mléko neměla. Naše vzájemné propojení je obrovské a to je jedna z příčin celé události. Příště se musím pokusit od samičky odpojit a nestresovat jí ještě svojí nadměrnou pozorností!



Na tomto obrázku vidíte tranzity samičky v dni a hodině porodu, která byla cca 7:10, dle teploty mladých. Na hrotu pátého domu je tranzitní Jupiter, v kvadrátu na Pluto v domu sedmém. Sama Lilith žádný zlý aspekt nemá, ale zato další planety ano. Mars kvadrát na tranzitní Uzel. Tranzitní Lilith konjunkce na natální Saturn (ztráta, oslabení zdraví, Lilith - smrt dětí). Tranzitní Saturn je na natálním Měsíci, oslabení všeho, co souvisí s ženskostí, emocemi, psychikou. Tranzitní Chiron kvadrát natální Slunce, to samé tranzitní Měsíc, který vše nejspíš spustil. Tranzitní Mars na Ascendentu. Holčička si opravdu nemohla vybrat horší den pro porod, ale tak ona datumy neřídí, stalo se. To ale stále není všechno, jsou ještě další indicie.



Toto je pro změnu můj natální horoskop a tranzity ke dni porodu. Povšimněte si většího množství kvadratur. Pak tranzitního Chironu a Měsíce v mém třetím domu, na Saturnu a Lilith - ztráty díky krátké cestě, Lilith - ztráta dítěte, dětí, v tomto případě očekávaných mláďat. Tranzitní Lilith na Asc. tranzitní Saturn mě podruhé přechází přes Slunce a půjde ještě jednou na podzim. Silně a negativně obsazený sedmý dům, Slunce a Merkur. Negativní Mars na hrotu osmého - nečekaný a náhlý kontakt se smrtí a skutečně, ještě ráno se mimina v bříšku mlela, opravdu jsem nečekal takovou hrůzu! Osmý dům v Raku, tranzitní Měsíc v noci atakoval Lilith! Naprosto špatný den, na první pohled a také byl.



Další zajímavost - lunární horoskop samičky pro červen. Lunár se počítá tak, že zjistíme stejnou polohu Měsíce, jako má dotyčná v natálu a k tomuto dni a času zobrazíme horoskop. Co vidíme? Především Pluto v domu osmém - kontakt se smrtí a pořádný, nečekaný, hluboký a zásadní. Pluto je v Kozorohu a jeho vládce Saturn pak v konjunkci s Měsícem a v kvadrátu na Chiron (zranění, ztráta). Pluto má pouze harmonický aspekt - samička se rychle otřepe (a otřepala). Saturn a Měsíc jsou v opozici se Sluncem na Asc. Tedy další ukazatel na nějakou zásadní událost.



Zde vidíte pro změnu můj lunární horoskop pro červen. Negativní Saturn na hrotu osmého domu ve Střelci, kvadrát na Chiron v domu dvanáctém. Kontakt se smrtí (osmý dům) s velikými dopady na psychiku (Chiron - zranění, dvanáctý dům, psychika). Oba lunáry, samičky i můj, ukazují na kontakt se smrtí. K tomu ještě poslední věc, neméně důležitá. Den předtím, tedy v sobotu, bylo značné množství negativních aspektů, samé kvadráty, nesmírně zátěžové. V sobotu ráno jsem stěhoval všechna morčata z Ústí, kde jsem dva týdny pečoval o otce, zpět do Kralup. To byl zřejmě poslední hřebíček do pomyslné rakve, ale bohužel jsem neměl na vybranou. Situace byla taková, jak byla a nešlo jí změnit. Jak vidíte, astrologie funguje! Až znepokojivě přesně. Vše se dá předvídat, bohužel ale někdy řešení není.


Protože samička zvládla vlastní porod naprosto bez následků pro sebe, bylo mi doporučeno březost zopakovat a to cca dva měsíce po události. Aspekty ohledně data potenciálního porodu sice nejsou nijak skvělé, ale už nebudou tak zlé, jako byly nyní. Ještě si vše promyslím, nerad bych samičce připravil další traumatizující zážitek. Na druhou stranu by jí úspěšné mateřství pomohlo! Takže mám sice dilema, ale zatím také dostatek času nastalou situaci řešit. Věřím však, že harmonická Lilith v domu pátém by se mohla "spokojit" s jednou zásadní ztrátou a podruhé už by mohl porod vyjít. Morče je hlodavec a rodí obvykle bez potíží, alespoň tomu tak zatím vždycky bylo. Tedy uvidíme, ale zvažuji homeopatika, která by mohla velmi účinně pomoci. Určitě pak napíšu, jak vše dopadlo, opět s astrologickým rozborem.


Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 0 | Sdílet na: | | |