Ceny, termíny a kursy

Ceny a termíny seminářů

Ceny, nabídka a termíny jednotlivých kursů a služeb

Aktuální termíny kursů:

V tuto chvíli není naplánován žádný kurs na konkrétní termín


Ostatní kursy nejsou v této chvíli naplánovány na pevný termín. Obvykle je pořádám na vyžádání, pokud se sejde více lidí. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na mailu, nebo telefonem.Aktuální ceny kursů a služeb:

Jakýkoli jednodenní seminář 1. až 3. stupeň Reiki 1000 Kč

Jednodenní seminář Rainbow Reiki a drahých kamenů 1000 Kč

Jakýkoli opakovací seminář pro zájemce z jiných kursů 1. až 3. stupeň Reiki 500 Kč

Astrologie jeden víkendový kurs 1100 Kč (sedm víkendů)

Písemné vypracování detailního osobního horoskopu 3000 Kč

Regresní terapie, odvedení přivtělených duší, léčení fyzických i duševních potíží, fóbií atd. 500 korun. Obvyklá doba jednoho sezení je dvě až tři hodiny.

Pozitivní myšlení a mentální techniky Alfa, třídenní kurs (2 víkendy) 1800 Kč

"Vyhlídkový let" (viz popis níže) 1450-2100 Kč / 1 letová hodina

Osoby nevýdělečně činné mohou požádat o slevu 50% na seminář Reiki kteréhokoli stupně.

Metodika a cenová politika nabízených služeb:

Reiki základní
Semináře Reiki první, druhý, třetí stupeň a speciální seminář Rainbow Reiki a drahých kamenů jsou jednodenní, obvykle od devíti do sedmnácti hodin. Kursy pořádám většinou v Praze a v Kralupech nad Vltavou, na vyžádání dojedu do jiného města. V daném místě je třeba si pronajmout vhodnou místnost, je však také možné uspořádat seminář v soukromém bytě. Nabízím poloviční ceny osobám nevýdělečně činným, ale při organizování semináře vždy přihlížím k počtu zájemců a vzdálenosti. Cesta z Prahy na opačný konec republiky, kde mi čtyři nevýdělečně činní zájemci nepokryjí ani náklady na cestu a na pronájem místnosti, se mi bohužel nevyplatí. Při menším počtu zájemců jsem tak nucen pořádání semináře odmítnout.
U těchto kursů ale standardně nabízím možnost zúčastnit se bezplatných dvou úvodních hodin, po kterých můžete odejít, pokud se vám nějakým způsobem můj výklad nebude líbit. ешко украина

Reiki speciální (Rainbow Reiki)
Tento seminář je jednodenní, ale výrazně náročnější na organizaci, protože se na něm pracuje s drahými kameny, které si za tímto účelem půjčuji ve specializovaném velkoobchodě. Bývá tak většinou o hodinu delší, aby bylo možné stihnout celý program výuky a praktických cvičení. Podobně jako jsem psal v článku o Rainbow Reiki, i zde vás raději upozorňuji, že v průběhu semináře si určitě budete chtít zakoupit drahé kameny. Těchto kursů jsem již pořádal mnoho a reakce účastníků byly vždy stejné: nakonec odjížděli s kapsami plnými kamenů:-) Drahé kameny si na semináři můžete bezplatně zapůjčit, jejich dostupnost je výrazná přidaná hodnota kursu. Rovněž kyvadla z přírodních materiálů bývají na zapůjčení k dispozici. Minimální počet účastníků je deset, v případě menšího zájmu nemá význam seminář pořádat z více důvodů, které zájemcům rád vysvětlím e-mailem, nebo telefonicky. Abych mohl na kurs opatřit vše potřebné, je nutné je začít připravovat minimálně jeden měsíc před jeho konáním, protože některé druhy kamenů, či kyvadel se obtížně shání a je třeba je nejprve objednat.

Reiki opakovací kurs
Tento seminář pořádám speciálně pro zájemce, kteří se rozhodnou získat u mě vyšší stupeň Reiki, absolvovali ?jedničku? či ?dvojku? u někoho jiného a o Reiki toho příliš nevědí. Bohužel takových lidí je stále více a já nemám mnoho prostoru pro to, abych jednomu zájemci individuálně celý den vysvětloval základní principy fungování Reiki a obecné postupy k jejímu používání. Stalo se mi také, že lidé po kursu u jiného lektora vůbec schopností používat Reiki nedisponovali. To jsou však výjimky. Seminář není ?povinný?, ale v případě vašich pochybností či tápání ho mohu jedině doporučit. Pokud se však někdo z účastníků mých seminářů rozhodne k opakování kursu libovolného stupně Reiki, neplatí již žádné kursovné. U tohoto kursu ale standardně nabízím možnost zúčastnit se bezplatných dvou úvodních hodin, po kterých můžete odejít, pokud se vám nějakým způsobem můj výklad nebude líbit.

Astrologie víkendové kursy
Astrologie je složitá záležitost a uvedených sedm víkendů (2x7 dní ? lze rozložit) je skutečně minimem, při kterém se lze tuto velmi zajímavou metodu naučit. Učiva je hodně a je třeba jej vstřebat teoretickým, i praktickým způsobem. Nutná délka semináře je ověřená praxí a není možné jí nijak zkrátit. Obvykle se kursy konají jednou za měsíc, tedy v délce sedmi měsíců, mimo hlavní letní prázdniny. U tohoto kursu ale standardně nabízím možnost zúčastnit se bezplatných dvou úvodních hodin, po kterých můžete odejít, pokud se vám nějakým způsobem můj výklad nebude líbit.

Vypracování osobního horoskopu, konzultace, terapie
Osobní horoskop je mocný nástroj, který odhalí vaše silné i slabé stránky a vzorce uvažování a chování, které mohou způsobovat nejrůznější problémy, od negativních způsobů chování až po fyzické i duševní nemoci, nebo jejich dispozice. Lze rozklíčovat genetické faktory, vyvarovat se různých nebezpečí, či nepříjemných situací, vydat se optimální cestou, najít příčiny svých partnerských problémů, využít pozitivních vlastností atd. Mě osobně znalost mého horoskopu a práce s ním na mé cestě velmi pomohla. Musel jsem se k ní však dopracovat sám, vlastním studiem a účastí na seminářích, z kterých mě nejvíce posunuly kupředu kursy MUDr. Jana Franka. Proto vám nabízím výklad či výuku a mohu vám tak ušetřit mnoho let samostudia, i když k osobním zkušenostem budete nakonec nuceni se propracovat sami. V případě žádosti o výklad upřednostňuji osobní konzultaci, kterou lze spojit i s následnou terapií, zaměřenou na konkrétní nalezený problém. Je to velmi účinná kombinace a časově i finančně výhodná zejména pro vás. Někdy to ale z mnoha důvodů (nemoc, vzdálenost) není možné a potom lze zvolit písemnou, či telefonickou formu výkladu a návrhu možných opatření. Vše vždy závisí na svobodném rozhodnutí zájemce. Z osobního horoskopu lze odhalit prakticky vše, od příčin neúspěchu, partnerských problémů, až po kořeny nemocí atd. Rovněž je z něho dobře vidět například i způsob výchovy dotyčného a přístup jeho rodičů. To vše lze poskládat do výsledného obrazu, s nímž se dá dále pracovat. Pokud však budete mít při této návštěvě pocit, že pro vás není přínosná, poznáme to většinou hned na začátku a potom od vás samozřejmě nebudu vyžadovat žádnou úhradu za můj čas a služby.

Pozitivní myšlení a mentální techniky Alfa
Tento kurs je třídenní z důvodu zvládnutí jednotlivých částí vyučované látky. Jedná se vždy o výklad teorie, který je následován praktickou částí. Tři dny se po mnoha zkušenostech jeví jako optimální, většinou je vhodné věnovat semináři jeden celý víkend a následně pak po zhruba měsíci další víkendový den dle vlastního uvážení. Jedná se účinné techniky a postupy, jejichž pomocí můžete objevit své skryté rezervy a schopnosti a prakticky je využít v běžném životě. U tohoto kursu ale standardně nabízím možnost zúčastnit se bezplatných dvou úvodních hodin, po kterých můžete odejít, pokud se vám nějakým způsobem můj výklad nebude líbit.

"Vyhlídkový let"
Titulek je úmyslně v uvozovkách, protože vyhlídkový let je oficiální název letecké služby, kterou může poskytovat pouze certifikovaný subjekt, vybavený příslušným oprávněním a povolením Úřadu pro Civilní Letectví. To byste se ovšem nedoplatili. Nabízím svezení v dvoumístném, moderním, celkovovém hornoplošném letadle P-92 Super Echo, vybaveném moderní avionikou a hlavně raketovým záchranným systémem, který velmi výrazně zvyšuje bezpečnost letu. Z letadla je výborný výhled a je vybaveno systémem dvojího řízení. Záběry z poklidného večerního letu můžete shlédnout na tomto odkazu. Podmínkou letu je vždy dobré počasí bez extrémního větru a dobrá viditelnost, bezpečnost a pohoda posádky jsou klíčové prvky zodpovědného pilota:-)Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 35 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:
11.8.2006 17:07
Titulek:

Od: mettatron


ozehava otazka .. otazka pristupu .. penize jsou prace druheho .. kdo si vydela za den tisic korun? .. myslim ze by bylo ferove aby ceny vychazely z nejakeho prumeru .. prumerny plat. vasi kvalitu (nerovnajici se prumeru) bych videl zhodnocenou v poctu ucastniku - s tim ze pronajem prostor a pod. je mozne realizovat ruzne.

dulezite je ale take proc takove kurzy poradate??? aby co nejvic lidi slyselo, melo moznost zkusit, malo nebo vic se zmenit? ..

18.8.2006 19:32
Titulek: Re:

Od: Zbynek Slaba


Děkuji za Váš názor. Své kursy pořádám proto, aby lidé, kteří na seminář přijít chtějí a mají o něj zájem, jej mohli absolvovat, dozvěděli se, co se dozvědět chtějí a někam se případně dále posunuli. Počet účastníků nemá v mém případě na cenu vliv, s výjimkou drahého pronájmu prostor - pokud bych pouze zaplatil prostory, nepořádal bych kurs. Nevidím důvod ke zkoumání majetkových poměrů zúčastněných - stanovil jsem ceny a je na každém, zda s nimi souhlasí, či nikoli. Pokud si kupujete jakékoli jiné zboží, ať potraviny, či auto, atd. obchodník Vám také nebude zohledňovat Vaše příjmy. Čímž neříkám, že mé semináře pojímám z čistě obchodního hlediska, ale vážím si svého volného času a mé dlouhodobé zkušenosti mi říkají, že pokud dávám člověku něco zadarmo, neváží si toho tolik, jako když si vzájemně energie vyměníme. Myslím si, že mé slevy důchodcům a studentům jsou dostatečným výrazem mé úcty k člověku, který většinou nepatří do vyšší příjmové skupiny.

23.8.2006 17:27
Titulek:

Od: mettatron


odpovedi rozumim .. puvodni prispevek byl minen jako jiny pohled k zamysleni nad ferovou konstrukci ceny. jinak bez nejmensi pochyby, pravo k tomu chtit za seminar jakoukoli cenu, nikdo nemuze uprit. podle meho nazoru by se jenom vecneji obhajovala cena ktera bude vychazet z ceny casu prumerneho cloveka - ta se da jednoduse zjistit z prumerneho platu. jiste neni to zcela presne ... logika je takova, ze - vy travite na seminari cas, za ktery vam ostatni plati, proc by vam meli platit vic nebo min nez si videla prumerny clovek za stejnou dobu. proti muze malokdo co namitat. vzdelani a zkusenosti uziva ve sve praci temer kazdy. stejne jako vy, tak take ridic tramvaje, zdravotni setra, programator .. chapete kam tim mirim? jiste zadarmo se to delat neda, za ciste naklady take zrejme ne (i kdyz proc ne, pokud by jste do nakladu zahrnul ohodneceni sveho casu) .. potom se mi pro stanoveni miry vaseho zisku jevi popsany zpusob konstrukce ceny jako v principu nejferovejsi .... jinak naprosto so

21.9.2006 11:18
Titulek: ceny a úsilí

Od: julie


několik drobných poznámek z vlastní zkušenosti:
jednodenní seminář často nezanechá stopy na celý život - ne takové, jaké by člověk rád. Je zapotřebí dlouhodobější práce, především vlastní, ale také podporovaná mistrem, zasvěcovatelem.
Pokud je tato podmínka naplněna, domnívám se, že je oprávněné požadovat za semínář (např. celovíkendový) částku okolo 1000 Kč. Aby si člověk věnoval pozornost, potřebuje si to uvědomit skrze tu hmotnou stránku...
Zkuste:
http://www.reiki-cchikung.cz/

PS: věnuj se sobě! chápeš?!

23.9.2006 23:26
Titulek: no...

Od: kdosi cosi


Rozdíl s profesemi, které uvádíte ( učitel atd.), vidím v tom, že učitel jednak má vystudovanou vysokou školu resp. měl by mít, může mu přijít inspekce, musí dodržovat určité osnovy atd. Lékař např. může být i souzen a odsouzen. Vy žádné osnovy nemáte, povinnou kvalifikaci také ne. Existuje nějaká kontrola nad tím, co učíte?

19.10.2006 16:56
Titulek: Re: ceny a úsilí

Od: Zbynek Slaba


Julie, děkuji za Váš názor. Nemyslím si, že by bylo nutné tahat z lidí další peníze za mnohovíkendové kursy. Vlastní iniciace do Reiki je otázkou poměrně krátké doby. Domnívám se, že mým posluchačům jednodenní seminář plně postačuje, alespoň prozatím si nikdo nestěžoval. Po tomto jednodenním semináři vědí lidé vše důlěžité a s Reiki normálně pracují. Pokud mají jakékoli dotazy, s důvěrou se na mne obracejí a já jim poskytuji odpovědi v rámci mých znalostí a zkušeností. Je jistě každého věc, jakého učitele si zvolí, jestli chce absolvovat kurs za jeden den, či mnoho měsíců. Má cesta je taková, jak ji na svých stránkách popisuji a je na svobodném rozhodnutí každého, pro jaký kurs se rozhodne.
Mějte se hezky!
Zbyněk

19.10.2006 17:03
Titulek: Re: no...

Od: Zbynek Slaba


Děkuji za Váš názor.
V Reiki je to podobné, jako ve výcvikovém potápěčském systému CMAS: záleží pouze na osobě učitele, jaké znalosti a
jakým způsobem druhému předá. Vlastní iniciace má vždy stejný výsledek, ale úroveň předaných znalostí a zkušeností od jednotlivých učitelů se radikálně liší. Žádné státní kontroly z ministerstva školství neexistují, na rozdíl od Vámi zmiňovaného lékaře se však s Reiki nedá ublížit. Pominu li ovšem situaci, kdy bych těžce nemocnému člověku namlouval, že je pro něj lékařská pomoc zbytečná a že by se měl svěřit jenom mě. Pak už se jedná o trestný čin, i když diskutabilní, ale já na rozdíl od některých alternativních léčitelů medicínu uznávám.
Mějte se hezky!
Zbyněk

29.10.2006 22:10
Titulek: Re: Re: no...

Od: kdosi cosi


Myslim,ze jste nevybral dobry priklad, CMAS maji naopak zcela presne stanovy co ucit, existuje (myslim) napr. ČSN EN 14153 -1. atd. Prezkouseni atd.
Co se tyce vlastni cinnosti a cen, rozlisila bych 2 situace- leceni a seminare. Jiste sam dobre vite,ze situace kolem leceni je pravne velmi nejasna,nechci se tu tim zabyvat,ale
je to celkem na hrane a asi nejlepe je, pokud lecitel a klient resi situaci soukromne nejakou odmenou atd. Rozhodne nemuze mit nekdo napr. na svych strankach, ze leci pomoci Reiki, to je jiz napadnutelne a take vetsina se tomu velmi vyhyba. Myslim, ze tech zakonu by se naslo plno, ale jak rikam, to je na dlouhou diskusi.
Co se tyce seminaru, tam muze jit treba o vzdelavani apod. Na to tak presna kriteria nejsou, ale ja osobne, kdybych o neco podobneho mela nekdy zajem, tak bych velmi peclive vybirala, ke komu zajdu. Nemyslim zde vlastni vysledek, o tom opet nechci diskutovat, ale to, ze na Reiki ( a nejen na to) se nalepilo s prominutim plno rekneme psychi

29.10.2006 22:16
Titulek:

Od: kdosi cosi


chicky nevyrovnanych jedincu a nechat nekoho takoveho na sebe pusobit cely den, nepovazuji za dobre. Mam o tom nekolik velmi tvrdych clanku kupodivu prave od mistru, kteri jsou znechuceni, kdo se na Reiki nalepil. Ze zvedavosti jsem par m. obvolala a jediny jejich zajem byl, abych se co nejrychleji prihlasila. Vubec je treba nezajimalo, zda nemam nejake dusevni problemy, dusevni chorobu atd. Ono totiz neexistuje poskozeni jen fyzicke, ale mozna zavaznejsi psychicke.

31.10.2006 09:40
Titulek: Re:

Od: Zbynek Slaba


S lecenim je to tak, ze pravne napadnutelne mohou byt dve situace - prvni je, kdyz bych nemocnemu tvrdil, ze musi odmitnout alopatickou lecbu a sverit se pouze me a doslo by u nej k poskozeni zdravi. Nasledne by podal trestni oznameni a potom by vse bylo na dokazovani atd. Druhym pripadem je prevzeti odmeny za lecbu. Vetsina lecitelu se "schovava" za maserske a jine kursy, pripadne za kursy vzdelavaci.

31.10.2006 09:46
Titulek: Re:

Od: Zbynek Slaba


Psychika hraje v alternativnim leceni vetsinou majoritni roli a Reiki v podstate leci zejmena na jemnohmotne urovni, i kdyz vysledky se casto promitaji prave i do roviny fyzicke a to nekdy znacne prekvapujicim zpusobem. Nezazil jsem ale osobne situaci, kdy by Reiki poskodila zdravi, at fyzicke, nebo dusevni. Vyprovokovat napriklad epilepticky zachvat je prirozene mozne, ale nikoli nebezpecne, pochopitelne zalezi na stupni rozvinutosti choroby.

31.10.2006 22:05
Titulek: Re: Re:

Od: kdosi cosi


Lecitele se "schovavaji" za leccos.Casto napr. na strankach maji maserske sluzby,psychologicke porady,dokonce psychoterapii apod. Protoze se ovsem jedna o vazane zivnosti,na ktere nemaji kvalifikaci,tak zivnostak maji (pokud ho vubec maji) na maloobchod,dopravu,poskytovani softwaru, uklidove sluzby apod. Staci pohled do RESu a clovek se nestaci divit.Nesoulad mezi opravnenim a cinnosti - zadny problem!!Tech zakonu by jiste bylo vice.Pocitat si treba 750 Kc /1.5 hod. za neco, na co nemam jakoukoliv kvalifikaci, je proste hanebnost.

31.10.2006 22:11
Titulek: Re: Re:

Od: Kdosi cosi


Nekteri mistri primo priznavaji, ze je po jejich zakroku "klientum" spatne, ja ale myslim spise to nebezpeci, ze clovek narazi na nejakeho cvoka, ktery na nej bude cely den pusobit treba pri seminari. Lide jsou ruzni...
Co minite pojmem jemnohmotna uroven?

1.11.2006 08:52
Titulek: Re: Re: Re:

Od: Zbynek Slaba


Muze se stat, ze pokud se po zakroku cloveku uvolnuji bloky v psychicke oblasti, zaznamena to vykyvem nalady, nebo pocitem zmeny k horsimu. Vetsinou to ale netrva dlouho, logicky zalezi na stupni a typu pripadne choroby, nebo problemu. Ja osobne myslim dokazu odhadnout, kdy mohu a kdy si nedovolim na nekoho pusobit. Jak uz jsem naznacil, opatrnejsi jsem u epileptiku a pak take u vaznejsich dusevnich chorob, napriklad schizofrenie. Zejmena schizofrenie je na delsi rozbor, jeji projevy jsou pochopitelne znacne obtezujici pro nestastneho pacienta a pritom moznost jejiho leceni je slozita. Na spravne vedenem seminari neni zadny prostor k tomu, abych mohl negativne pusobit na druhe. Musim jim zejmena predat radu znalosti, postupu a zkusenosti a na hromadne manipulace ve smyslu "ja jsem ta jedina spravna sekta" nemam proste cas.:-) A samozrejme - ani zadny rozumny duvod.

7.11.2006 17:55
Titulek: Re: Re: Re: Re:

Od: kdosi coosi


Myslim ze i zde je cas koncit.Vase vzdelani je prumyslovka chemie,maly kousek nejake VS,asi nejake kurzy na programovani a mistr Reiki, coz je ovsem "vzdelani", ktere se kupuje,bez nejakych zkousek apod.Vas zivnostak je zrejme 61341011 cinnost Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru,jiny Slaba tam neni.Pusobite jako lektor v rade oblasti od Reiki az po zdravou vyzivu.Podle meho nazoru by odbornik napr. na tu zdravou vyzivu mel mit zdravotni vzdelani, protoze prijmout ( spatne) rady v teto oblasti muze zpusobit i zavazne problemy.Tedy dietolog.Vy mate nactene nejake informace a to zrejme povazujete za dostatecne.Mne by nikdy ani nenapadlo jit na kurz o vyzive k nekomu,kdo v tom neni vzdelan,ale zrejme lide jsou ruzni a hodne duverivi.Vam to asi nevadi,navic mate celou radu drahych konicku,na ktere musite vydelavat.Presto by mne zajimalo, zda mate pocit, ze je s Vasi cinnosti vse OK nebo zda je Vam to vlastne jedno.Zda treba nemate alespon dojem, ze nekdo pracuj

7.11.2006 17:57
Titulek: Re: Re: Re: Re:

Od: kdosi cosi


Zda treba nemate alespon dojem, ze nekdo pracuje na tech 1000 dost dlouho a tezce a ze by skutecne zaslouzil protihodnotu v podobe kvalifikovanych informaci. Nechci zde diskutovat o rozporu mezi zivnostakem a cinnosti i kdyz i to je zajimave. Ja mam vysokou kvalifikaci, vydelavam dost a prave proto za sve penize ocekavam take protihodnotu, pokud je samozrejme nedam na dobre ucely. Nesouhlasim se systemem ze kdokoliv muze delat cokoliv.

10.11.2006 10:40
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: Zbynek Slaba


Jak uz jsem psal v predchozich komentarich: otazka ceny za seminar je vysledkem dlouhodobeho zkoumani, co je vlastne spravne a co neni. Prestoze mam uvedeny pevne ceny, nikdy jsem ucast na seminari nepodminoval zaplacenim zminene castky. Nekdy si mi to sice nevyplatilo, ale takovy je zivot. Specialne seminar Reiki libovolneho stupne je predevsim o ziskane iniciaci, ktera proste funguje. Dodane informace jsou pouze pridanou hodnotou. Ale dosud jsem zadne stiznosti nezaznamenal, mam na mysli stiznosti od ucastniku seminare. Vase poznamka o mych drahych zalibach me v prinutila k usmevu. Na vsechny sve konicky si vydelavam poctivou praci u firmy, ktera me laskave zamestnava! Sve kursy pojimam spise take jako pomoc ostatnim na jejich ceste k hledani a rozhodne nikoli jako vitany zdroj prijmu. Vase zminka o Vasi vysoke kvalifikaci by vysvetlovala znacnou miru skepse, ktera byla z vasich prispevku patrna. Znovu vsak opakuji, ze ja cinim nabidku a druhy ji bud prijima, nebo odmita. Podobne jak

10.11.2006 10:41
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: Zbynek Slaba


o Vy i ja davam prednost kvalite a tuto se snazim poskytovat i ucastnikum svych seminaru.

10.11.2006 17:50
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: Kdosi cosi


To ze neco funguje ( iniciace) tvrdite Vy, mozna ano, mozna take ne. Tvrdit bez dukazu muzete cokoliv. Dokazte to. Ovsem elegantne se vyhybate otazce, proc si nechavate platit za neco, na co nemate kvalifikaci ( napr. seminare o vyzive) a nemate evidentne ani zivnostak. Pokud seminare delate jako konicek, pak je delejte zadarmo. Pokud si za neco nechavate platit, dodrzujte zakony!!!

14.11.2006 09:38
Titulek: Pro paní "kdesi cosi"

Od: Eva


Vážená paní,
když už se tu obouváte do pana Sláby. zajímalo by mne, když jste tak vzdělaná ("mám vysokou kvalifikaci, vydelavam dost";) , co jste si z té školy odnasla. Teorii nebo praktické zkušenosti? Podle systému českého školství si vsadím na to první. :-) A co člověk potřebuje v životě? Spíše tu praxi, že? A tu pan Slaba ma, to mohu dosvedcit. Pokud je Vam to presto stale proti srsti, bezte si debatovat na jine weby. Nikdo Vas tady nenuti k navsteve seminaru ani k nicemu jinemu. Je to Vase moznost volby.

S uctou
Eva14.11.2006 09:51
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: Zbynek Slaba


To, že iniciace funguje, není "mé tvrzení", to je prostý fakt, důvěrně známý každému člověku, který jí absolvoval, stejně jako všem lidem, kteří její proces ovládají. Je to postup, trvající několik minut a jeho výsledek je na rozdíl od mnoha dalších alternativních metod předem naprosto zaručen. Máte li vysokou kvalifikaci a nechcete dávat za Reiki peníze, pokud vaše příspěvky dobře chápu, není problém se sejít a můžete si zmíněnou metodu "vyzkoušet". Více Vám pravděpodobně navrhnout nemohu, nicméně zajímal by mě i názor jiných lidí na Vaše příspěvky, pokud naleznete dizkuzní fórum k tomuto účelu určené, doporučuji například http://www.pramenyzdravi.cz a zde sekci Reiki.

14.11.2006 10:05
Titulek: Re: Pro paní "kdesi cosi"

Od: kdosi cosi


Nejak nevim, proc Vas moje diskuse docela slusna a normalni tak irituje. P. S. k ni sam vyzval. Ja jsem se pouze podivila, proc skoli neco, v cem neni vzdelan, kokretne Zdravou vyzivu, kde jsou zcela nutne hluboke zdravotnicke znalosti. Proc mluvite za p. S? Pokud mi chce odpovedet, jiste tak ucini. Dokonce muze me prispevky vymazat. Proc se tak rozcilujete a napadete a filosofujete o tom, co jsem si ze skoly odnesla? Proc smahem posuzujete uroven ceskych skol? Vy jste prosla vsechny? Proc mi nutite kde a s kym mam diskutovat. Proc si mne vsimate?

14.11.2006 10:08
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: kdosi cosi


Na Prameny zdravi zadne diskusni forum neni v zadne sekci.

14.11.2006 13:12
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Od: Zbynek Slaba


Máte pravdu, omlouvám se, ještě před půl rokem tam diskuze fungovala. Našel jsem tam mimo jiné i zajímavý "výkřik" jakési slečny (?) ve stylu "Už půl roku mám titul Mistra Reiki, ale lidé ke mě nechodí a já nevím, jak je přesvědčit". Vzhledem k tomu, že provozovatel serveru je solidní člověk se zajímavými kontakty, zřejmě ztratil nervy a diskusi zrušil obecně. V tom případě nemám tušení, kde se podobné diskuze vyskytují, ale jistě nějakou naleznete. V každém případě Vaše příspěvky rád uvítám i nadále.

18.6.2007 11:44
Titulek: dotaz

Od: Andromeda


ahojda,
já bych se jen chtěla zeptat jestli na zasvěcování do reiki nemá vliv citový vztah ať už je jakýkoliv k osobě, která do reiki zasvěcuje? Ptám se jen z toho důvodu, aby nedošlo k nějakému poškození kdyby se city změnily. Je to docela dost blbá otázka, ale já sem osoba, kterou by to možná mohlo poškodit už jsem o tom přemýšlela tak jsem radějíi od zasvěcení upustila. Mám mars ve štíru a city pro mě znamenají hodně, nerada bych aby se moje zasvěcení díky nim nějak poškodilo. Díky za odpověď.

17.7.2007 13:39
Titulek: Re: dotaz

Od: Zbynek Slaba


Zdravím,
nemá, tedy nikoli obecně. Z druhé strany může být iniciace silný zážitek, který ovlivní i citovou stránku, ale Vaše city se kvůli zasvěcení nepoškodí. Časem však získáte větší rozhled a společně s ním se bude měnit i kvalita Vaší citové stránky, toto se však bude dít pouze v případě, že budete Reiki aktivně používat. Z Vašeho dotazu je ale spíše patrné, že na svých citech možná příliš ulpíváte a pokud se bojíte v citové oblasti jakékoli změny, něco není zcela v souladu s Vaším vývojem, protože život je permanentní změnou a city nejsou žádnou výjimkou.

2.5.2008 21:13
Titulek:

Od: švestka


Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co si myslíte, že by mohlo být příčinou problémů velmi zesílených od iniciace na třetí stupeň reiki, které se projevují "taháním si" problémů z klienta (dříve pouze lidí, teď i ze zvířat při aplikaci reiki a bowenovy techniky) na sebe. Přímo to až znemožňuje práci s lidmi a nyní i se zvířaty. Může na to mít vliv osobnost zasvěcujícího mistra reiki, který má nevyřešené problémy s vlastním egem? Nebo je to problém vlastní? Měl byste nějaký námět, co s tím je možné dělat? Děkuji.

7.5.2008 13:54
Titulek:

Od: Ali


Dost me prekvapuje predesla debata, kde se dohadujete, zda je fer uctovat si za iniciaci 1000 Kc. Kdyz jsem prochazela stranky ruznych ucitelu reiki, nasla jsem dokonce nabidky kurzu reiki I. za 3000 - kurz reiki III. za 20 000!!! Ve srovnani s tim je castka 1000Kc opravdu jen symbolickym poplatkem. Navic souhlasim, ze za co si zaplatime, toho si potom take vice cenime. Reiki je absolutne skvely zpusob jak pozitivne zmenit svuj zivot. Me osobne tato metoda velice pomohla a penez rozhodne nelituji.

2.7.2008 11:00
Titulek: Re:

Od: Zbynek Slaba


Dobrý den,
nejspíš na to nemá vliv osobnost mistra, to je pravděpodobně pouze Vaše osobní antipatie vůči němu z nějakého důvodu, což je běžné. (Proto například já dávám účastníkům semináře možnost bezplatné účasti na začátku semináře). Nejčastěji se Vámi popisovaný problém objeví v okamžiku, kdy si začnete přenášet potíže druhých na sebe proto, že se jim snažíte pomoci "za každou cenu" a nenecháváte to pouze na vlastní energii Reiki, která sama o sobě zmíněné stavy nezpůsobuje, ale používání vlastní energie už ano. Je to i má osobní zkušenost. Námět bych měl, ale bylo by vhodnější znát Váš horoskop, kde se většinou podobné principy ukazují poměrně zřetelně.

27.8.2010 19:48
Titulek: reiki 2

Od: kytka


DObrý den, měla bych zájem o kurz reiki 2.Myslím, že by nás bylo víc (3-4). Jsme z Teplic. Ve svém článku jste psal o Teplicích, proto mě napadl tento dotaz.Děkuji za odpověd Kytka

24.2.2011 11:33
Titulek: Ta čeština!

Od: Kvetulina


Vážený pisateli, pokud je mi známo tak kurz se píše se z, nikoli se s. Článek je velmi zdlouhavý. Jaký máte ascendent Vy?

17.3.2012 18:53
Titulek: Big byznys

Od: pepson


Ahojda,
jsem sikovnej kluk ze Vsetína. Delam kurzy reiki a potrebuju lidi, tak to tady zasiram stupidni pseudodiskuzi. Vsetin je blizko vsech mest (z hlediska Vesmirnych vzdalenosti a RAJKY je vesmirna energie, ze?)
Rad Vas mili platici zakaznici uvidim na mych kurzech. Popovidame si o nesobecne lasce, nezistne pomoci a hlavne to bude strasne moc duchovni(esotericke, astrologicke,...). Jo abych nezapomel, dostanete moc krasny vsude platici diplom meho supernejlepsiho rajky, ktere je silnejsi a rychlejsi nez Usui - minimalne tak o dva stupne celsia. Dostal jsem ho pred tisici a pul lety od neznameho taoisty na uzemi dnesniho Madarska pri samanistickem ritualu k bohu Perunovi, ktery se timto zmenil na Snehurku. Potom jsme s Harry Pott.... vsak vite s kym, moc carovali a on me taky zasvetil do Brumbalova reiki, ktere je taky mnohem silnejsi nez ostatni slabe reiki. Je v nem 108 symbolu v prvnim stupni a dalsich 150 000 ve dvojce. Ale je tak silne, ze vlatne ani symboly nepotrebujete a

5.6.2013 23:22
Titulek:

Od: Yu


Ach, skvěle, vše jsem už prošvihla. Kdyžtak se hlásím mezi lidi, co by měli zájem o Alfa techniky.

15.8.2016 16:26
Titulek: Certifikát

Od: Týna


Dobrý den, měla bych velký zájem o kurz astrologie. Chtěla jsem se zeptat, jestli budete mít kurz koncem roku 2016 nebo v roce 2017? A jestli na základě vašeho kurzu astrologie dostanu certifikát a budu moc sestavovat horoskopy lidem? Předem moc děkuji za ochotu a odpověď.

S přátelským pozdravem
Týna

28.9.2018 16:44
Titulek: Kurs Astrologie

Od: AngEl


Dobrý den,
mám vážný zájem o kurs Astrologie. Mohu Vás poprosit o bližší informace o místě a čase konání. Děkuji....


Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice