Kursy klasické astrologie


Seminář klasické astrologie

pro začátečníky a mírně pokročilé připravuji na konec ledna 2016, případně na začátek února. Místo a termín budou ještě upřesněny, ale zcela určitě se bude jednat o Prahu. V případě cca deseti mimopražských zájemců se samozřejmě můžeme domluvit na jiném městě, není pro mě problém dojet kamkoli po republice. Letos připravuji malou změnu v tom, že základní kurs bude standardně na sedm víkendů (cca každý měsíc jeden víkend, dle domluvy), ale potom bych v případě zájmu ještě kurs o dva víkendy prodloužil a podívali bychom se na astrologickou predikci, lidově zvanou věštění :)

Proč navštívit kurs astrologie a co vám přinese

Na těchto stránkách naleznete řadu velmi zajímavých postupů, podle kterých si po nějaké delší době sestavíte první vlastní horoskop. Než ale proniknete do podstaty celé nauky a začnete jí trochu rozumět, přežene se přes vaší hlavu (v případě samostudia) nejedno roční období:-) Pořekadlo, že čas jsou peníze, je čím dál aktuálnější, dnešní doba na nás klade neustále se zvyšující nároky, abychom přežili v narůstající konkurenci. Já vám svým astrologickým kursem mohu tento čas velmi významně zkrátit. O dlouhé roky. A to už se počítá:-)

Podstatou celého semináře je ucelený přehled učiva, postupné získávání znalostí a hodně praxe. Mám k dispozici desítky příkladů, na nichž si vždy vysvětlujeme, jak to funguje v reálném životě a proč. A samozřejmě budeme aktivně pracovat všichni, žádné nudné sezení osm hodin se konat opravdu nebude. Jedině tak se lze opravdu něco naučit. Na to přišel už i nejznámější evropský učitel českého původu a to v době, kdy se to opravdu ještě vůbec nenosilo:-)

Technicky je celý kurs rozložen do sedmi víkendů, ideálně jednou v měsíci, ale následující termín si vždy domlouváme na semináři operativně, aby každému vyhovoval. Cena je 550 korun za den, při včasném přihlášení dostáváte slevu sto korun na každý ze sedmi víkendů. Pro sdílení informací se nám osvědčilo praktické internetové úložiště. Ze všech víkendů pořizuji nahrávku, kterou budete mít k dispozici a dostanete také několik zajímavých materiálů, které dnes už neseženete. Pokud vám někdy povinnosti, či nemoc nedovolí se jednoho z kursů zúčastnit, nahrávku samozřejmě dostanete, ale nepodporuji zájemce, kteří navštíví první den a potom by už chtěli pouze získávat zdarma MP3 v pohodlí domova:-) Je to trochu mé riziko, ale platíte vždy na konci každého víkendu, není nutné hradit celý seminář předem.

Co se tedy hlavně na semináři naučíte? Porozumět tomu šílenému kolečku, plnému podivných značek a barevných čar.:-) Naučíte se v něm číst a získané poznatky interpretovat. Naučíte se lépe porozumět sami sobě i druhým. Naučím vás vyhodnotit vzájemnou kompatibilitu dvou lidí. A mnohé další. S čím budeme hlavně pracovat? S počítačem, astrologickým programem a projektorem. Na ruční horoskopy nebudeme mít dostatek času, ale určitě je také probereme. Lze to všechno stihnout za sedm víkendů? Ano, lze, to je již vícekrát ověřené. Jaká je úspěšnost při vstřebávání vykládané látky? Poměrně slušná, při alespoň elementárním zájmu byla naprostá většina absolventů při ukončení kursu schopná si horoskop zpracovat a vyhodnotit. Proč byste tedy měli mít důvod tento seminář navštívit? Protože se za cca sedm měsíců naučíte to, co by vám při samostudiu trvalo dlouhé roky experimentování a ověřování. Bude obsahem kursu něco víc, než je na Oranžových stránkách? Jistě, jinak by přeci nemělo smysl astroseminář pořádat. Je třeba naučit se myslet synteticky a komplexněji a toho lze dosáhnout třeba na příkladech, ověřených v praxi. Je také dobré si řadu věcí osobně prožít a nebát se pracovat sami se sebou. To vše vede k dobrým výsledkům. Budu vám k dispozici i po ukončení kursu? Ano, nikdy jsem neodmítl žádného zájemce, který měl doplňující otázky. Opravdu se tedy astrologii za zmíněných sedm víkendů naučíte? Na základě svých dlouholetých zkušeností mohu říci, že ano:-)