Mystika

Zvířátka a "duchové"

Vliv zla na domácí mazlíčky (a nejenom na ně)

Poněkud podezřelý název článku jsem zvolil záměrně, ale vzápětí pochopíte, proč.:) Podléhají domácí mazlíčci okolním vlivům, nebo se jenom autor těchto stránek pokouší zvyšovat sledovanost? Je to naprosto jednoduché! Použijte "pana Gůůgla", (nebo Seznam cé zet), najděte si kontakt na libovolnou veterinu a zeptejte se tam, jestli čistě náhodou nezaznamenali celkový nárůst onemocnění domácích zvířátek za minulý rok a během letošního roku. A také se jich můžete zeptat na počet eutanázií za stejné období. Možná budete překvapeni, o jak vysoký nárůst se jedná v obou případech. Jak je to možné? Na to se pokusí odpovědět tento článek.
Lidská společnost je nesmírně složitá záležitost, která se řídí ještě složitějšími zákonitostmi. Řadu z nich známe, podstatná část ale většině z nás uniká. Proč? Protože není vidět, ale je tady a její dopady si v naší omezené mysli neumíme ani představit. Jak reaguje lidské společenství na nějakou katastrofu? Téměř vždycky stejně, nejprve se většina lidí spojí, začne si pomáhat a snaží se problém vyřešit. Když se to nepovede dostatečně rychle, nastoupí skepse, negativní emoce, vznikají různé zájmové skupiny, které nejen že vzájemně nespolupracují, ale otevřeně se nesnáší. Do společnosti pronikne zlo a začíná vykonávat své pochmurné dílo. Jak vypadá globální zlo v praxi, jsme naposledy viděli během druhé světové války, Vše, co bylo do té doby nepředstavitelné, se rázem stalo. Civilizované národy se změnily v bestie a vraždilo se po desítkách miliónů. Současná doba je jiná. Ale globální zlo je tu opět a rozhodně nezahálí. Fatálně rozdělená společnost se stala problémem ve většině civilizovaných zemí. Nedávné události ve Spojených Státech jsou jenom špičkou ledovce, který svým mrazivým sevřením zachvátil celou planetu. Jak se to celé projevuje na domácích mazlíčcích? Jednoduše a logicky!

Domácí zvířátko je plně odkázané na svého majitele nejenom po stránce pohodlí a potravy, ale naprosto ve všem! Je součástí domácnosti a nesmírně citlivě reaguje na vše, co se okolo něj děje. Již téměř rok drtí svět nebezpečná pandemie, která nás měla upozornit, že něco děláme globálně špatně. Lidstvo zareagovalo přesně tak, jak jsem psal v odstavci výše. Spojilo se, začalo problém řešit, dobrovolně se omezilo a podporovalo. Když se pokrok nedostavil dostatečně rychle, co se stalo? Solidarita v podstatě zmizela, lidé začali protestovat a domáhat se svého ztraceného luxusu a pohodlí. Vlády jednotlivých zemí reagují na události různě, některé lépe a některé hůře. V každém případě zlo, které tu plíživě pracovalo už před pandemií, globálně propuklo s netušenou silou. Jak to vše působí na domácí mazlíčky? Dvěma způsoby! Částečně přímo a pak zejména přes chovatele. To je ovšem podstatné! Živá bytost podléhá mnoha zákonitostem a její osud je naplňován různými způsoby. Jedním z těchto způsobů jsou tzv. "bytostní", neboli přírodní entity nejrůznějšího charakteru. Entita se na zvířátko "přivtělí" a začne vykonávat své dílo. (Stejně tak to funguje i u lidí). Co ale entitu (entity) přivolá? Dvě věci. Částečně vlastní osud zvířátka a za další pak emoce jeho chovatele. Jak už jsem napsal maličko výše, na zvíře působí okolní situace jednak přímo a pak hlavně přes chovatele. Globální negativní naladění lidstva má obrovský vliv i na přírodní děje a mazlíčci na něj samozřejmě reagují také, ale největší škody (nebo dobro) jim působí chovatel. Chovatele si tak můžeme představit, jako jakýsi převodník okolní situace na jeho zvířata. Mohou situaci zhoršit, nebo jí naopak zlepšit. Ideálním chovatelem je člověk poučený a ochotný s tím něco dělat.

Jak to funguje? Mazlíček onemocní, veterina kroutí hlavou a krčí rameny, v nouzi si najdete léčitele a ten se na zvíře podívá, načež vám sdělí cosi ve smyslu "vždyť ono má na sobě duchy, vidím tam vlka, pumu, hada atd." Proč právě zmíněné dravce? Podstatou působení zla je negativní ovlivnění křehké bytosti něčím, z čeho má podvědomou hrůzu. U nemocného člověka tak můžete vidět třeba pavouky, štíry, hady, hmyz, šelmu, tedy vše, co zapůsobí na jeho psychiku a ta se začne rozkládat a bortit. Podobně se to děje i u zvířete. Majitel zvířete podlehne nějakému zlu a to na něm začne vykonávat svojí zhoubnou práci. Majitel začne vyzařovat nepohodu, tím si přitahuje další podobné entity, jejich vliv se zesiluje a nepohoda majitele se samozřejmě přenese i na jeho zvíře. Na něj se následně uplatní podobný mechanismus, takže vnímavý člověk může u nemocné kočky vidět třeba ducha vlčáka, u hlodavce pak jde typicky o lasičku, kočku, jezevce, lišku, sokola, u psa o pumu, tygra, hada, u drobných savců se často vyskytují "duchové" v podobě hadů, či vzdušných dravců a podobně. Jak z toho ven?

Opět dvěma způsoby. Za prvé začneme nějak léčit přímo mazlíčka, za druhé ale také musíme vyléčit jeho majitele, jinak k nápravě nedojde. Nedávno jsem na veterině vyslechl rozhovor dvou lékařů, kteří komentovali léčení velikého psa, jemuž nebyli schopní diagnostikovat žádný problém, ale pes přesto nežral, trpěl na průjmy, byl apatický a jeho stav se zhoršoval. Doktor řekl druhému "hele, ta bába se mi nějak nezdála a tak jsem se jí zeptal, jestli se s něčím neléčí. No a vona mi jen tak v klidu řekne, že žere antidepresiva třikrát denně a psychiatr neví, co jí vlastně je. Tak jsem je psovi nasadil taky a von normálně začal žrát a přibírat, to bys fakt nevěřil". To je výborný příklad výše zmíněného principu a také ne zcela správné léčby. Proč? Protože na psa působí entity, které pes vidí a bojí se jich, proto nežere. Podáte mu antidepresiva, pes se přestane bát duchů a začne žrát. Příčinou je ale chovatelka a u té se stav nezměnil. Dojde pouze k potlačení principu vzniku choroby, ne k jeho odstranění. Správné by bylo buď vyléčit chovatelku, nebo dát zvíře někomu, kdo podobnými problémy netrpí.

Jestliže vám onemocní zvíře, jeho stav se nelepší a lékař nevidí jasný důvod, hledejte příčinu u sebe. Zvláště citlivými indikátory jsou například morčata a činčily. Tato křehká zvířátka reagují na stav svého majitele nesmírně dramaticky. Jestliže máte doma dvacet morčat a z toho jich osmnáct trpí třeba na přerůstání zubů, nebo tympanii, pak je příčina docela jasná! To samé se ale týká psů a koček a nejenom jich. Chcete li vyléčit svého chronicky, či opakovaně nemocného miláčka, pak začněte u sebe. Zamyslete se nad tím, co vám může vadit, kde máte problém, čeho se bojíte, co vyzařujete. A začněte to řešit. Žádný zdravotní, ani psychický problém nemáte a zvíře přesto marodí? A co vaši sousedi, kolegové v práci, partner? Nemáte s nikým problém? Neštve vás někdo? Neprožili jste něco nepříjemného a není váš mazlíček nemocný právě od té doby? Příčina je prakticky vždycky u vás. Zkuste pátrat, přemýšlet, kontaktovat někoho, kdo vidí víc, než ostatní. Jestliže se vám povede odstranit potíže na vaší straně, budete nesmírně překvapeni, jak se zlepší i vaše zvířátko. Tak je to jednoduché!:)

Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 0 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:

Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice
Související články:

Existuje osud? (I.) (30.12.2021 04:29)
Tradiční PéeFka, už 2020 :) (22.12.2019 16:01)
Teplický léčitel Jaroslav M. Pešek podruhé a naposledy (23.8.2019 16:28)
Znamená smrt konec utrpení? (20.7.2019 20:00)
Když nám zvířátko odchází (24.7.2018 17:58)
Mají zvířata karmu? (10.6.2018 17:00)
Nevysvětlitelné bezpráví a křivdy v praxi (18.4.2017 18:10)
Zlo a jeho neblahé účinky na naše životy (4.4.2017 17:48)
Dva velmi zajímavé zážitky z regresní terapie na dálku (19.3.2017 17:32)
Vliv duše zemřelého dědy, aneb s čím vám běžný psycholog určitě nepomůže (23.11.2016 18:25)
Jak nás ovlivňují duše zemřelých příbuzných? (13.8.2016 07:24)
Není nutné být spolu... (31.8.2015 10:43)
Vytvořte si svého démona (a nebo snad raději ne) (17.9.2014 07:12)
Zajímavé poznatky o délce života (18.6.2014 21:02)
Žijí mezi námi a nemyslí to vždycky dobře (4.5.2014 20:40)
Léčíme domácí zvířátka na dálku (23.3.2014 17:53)
Zajímavý poznatek s odváděním duší (17.11.2013 08:37)
Odpovědi ve znameních (23.10.2013 14:50)
Přísahy, sliby a postuláty (11.10.2013 12:55)
Posílení pejska stromovým dévou (22.6.2013 08:20)
Odpovědi na komentáře pod články, část třetí (13.6.2013 21:40)
Jarní úplňkové čarování I. (29.4.2013 21:55)
Jarní úplňkové čarování II. (29.4.2013 21:46)
Odvádíme přivtělené duše (25.4.2013 06:25)
Neznáš náhodou "nějakého Rafaela"? (4.3.2013 21:25)
Tajemství filipojakubské noci (2.5.2009 18:37)
Mystický zážitek na Řípu 30.4. (12.5.2006 17:41)