Mystika

Léčíme domácí zvířátka na dálku

Jak jsme si hráli na veterináře a jak to dopadlo:-)

Nedávno se na mě obrátila kamarádka se dvěma zdravotními problémy u svého domácího zvířectva, přičemž první a akutní se týkal jejího pejska, druhý pak jednoho z morčátek, které s ní sdílí společnou domácnost. Nejdřív k pejskovi - jedná se o malou fenku v pokročilém věku, dle slov své majitelky rozhodně nijak milou, mazlivou a přátelskou, rasu jsem ale nezjišťoval, stačily mi její náhlé duševní projevy:-)Psice původně patřila mamince slečny, ta si jí vzala k sobě v době, kdy se o maminku starala po ošklivé mrtvici a už si jí u sebe nechala. Fenka měla vždycky zvláštní, hysterické projevy, ale nyní nastalo něco, co se absolutně nedalo vydržet. Osmnáctiletý pejsek začal náhle vyvádět a v podstatě celé tři dny zoufale vyl a poštěkával, ve dne v noci. Motal se po bytě, vrážel do nábytku, vypadalo to, že oslepl, ale jakmile se mu do misky nasypaly granule, náhle všeho nechal a běžel rychle ke krmení. Po něm spustil nanovo. Zkoušel jsem na něj působit na dálku, ale bylo mi dopředu jasné, že tak jednoduché to nebude. A tak nastoupil čas kontaktovat kamaráda Jindru. Ten se na pejska podíval rovněž na dálku a během půl hodiny problém vyřešil. Fenka se začala chovat zase normálně a osazenstvo domu se po několika dnech konečně nerušeně vyspalo. Jindra pak ke svému zásahu napsal toto:


Váš pejsek jen doslova ztratil kontrolu nad udržením svého astrálního těla (duše) k hmotnému tělu, z důvodu návštěvy astrální entity (bytosti, či jiné duše) která ještě NIKDY neměla své hmotné tělo a tak chtěla získat zážitek, nebo lépe tělo velice rychlou cestou. Zažít alespoň, jaké to je, když se hýbe tělem, když se cítí... A chtěla v tomto těle zůstat, čemuž by se Váš pejsek dřív nebo později ubránil, má na to dost velké síly a naopak tyto "útočící" bytosti mají minimum síly. Trápení z původního delšího období, od týdne do měsíce jsme alespoň takto zkrátili na pár dnů. Nechtěné bytosti to nemůžeme mít úplně za zlé, protože chce jen to, co máme my... Proto jsem jí navedl na cestu, ve které může získat tělo poctivě, jako my všichni. Je to sice pro ni (jako pro všechny) dlouhá cesta, ale nakonec to jde a úspěšně. Proto bytost tuto cestu zvolila (a nachází se hodně zjednodušeně ve školce), proto již u Vašeho pejska není. Pejsek je opět pánem svého těla. Již jen pejsek bude nabírat zpátky své i Univerzální síly, chce to jen pár dnů a bude opět na svém :o)
Bytost je nyní v úplně jiné sféře - v této chvíli již nemůže takto působit, jde svou cestou - nebo jinak: Vaší fenečku už nezná, ani neví že existuje - už pro ni není důležitá a už vůbec ne cíl cesty. V minulosti ano, nyní už by pro bytost byla naopak zátěží. Vše je nyní tedy v pořádku a můžete si oddechnout :o)Normálního člověka logicky napadne, že my dva normální nejsme:-) Ale co na tom, důležité je, že zásah zafungoval a pejsek je od té doby opět naprosto v pohodě.


A nyní k výše zmíněnému hlodavci:-) Jestliže neznáte základní kognitivní funkce morčat, pak se jedná o zvířátka milá a přítulná, ale pouze v případě, že je chováte sólo. Máte li jich více, pak si spolu naprosto vystačí a vás berou pouze jako nutné zlo, které představuje zejména vítaný zdroj potravy, ale na nějaké větší důvěrnosti z jejich strany můžete rovnou zapomenout:-) Kamarádka má morčátka dvě, obě holky a navíc sestry, přesto je každá úplně jiná, jedna líná, ale dominantní, druhá zvídavá, "sportovní", ale značně submisivní. Oběma je šest a půl roku, doba života morčete se pohybuje od šesti do dvanácti let, dle kvality péče a genů. Základním kognitivním projevem tohoto hlodavce vůči člověku, pokud žije ve smečce, je komické vrčení, kdy zvířátku vibruje celé tělíčko. Pokud pokračujete v "nepřátelské akci", potom rychle dovrčí a zdrhne:-)


Jedno ze zvířátek začalo náhle hubnout, polehávat, prostě nebylo ve své kůži a jeho váha spadla na 780 gramů, což už je hodně špatné. Takže jsme se domluvili a kamarádka si v určenou hodinu vzala vrčící a držkující minislečnu na klín. Morče, podobně jako králík, nepoužívá zuby k agresi, ale speciálně tahle morčecí slečna je jemně používá, aby tak dala najevo svůj nesouhlas s nepřijatelným omezováním osobní svobody:-) Nicméně jakmile jsem začal na dálku působit, protestující chlupatá kulička se zklidnila a přijímala energii, ke značnému údivu své majitelky. Skončil jsem a zavolal, že je hotovo. A nastal šok:-) Morčátko se udiveně rozhlédlo, pak vylezlo své majitelce na rameno, opřelo se jí pacičkami o bradu a olízalo jí tvář. Potom se usadilo za krkem a na hodinu spokojeně usnulo. Vykulená majitelka si tak po šesti letech konečně trochu užila svého hlodavce, zatímco druhá sestra se spokojeně cpala v opuštěné kleci:-) Výsledek? Váha šla do týdne nahoru, na krásných 860 gramů a morče zase vesele řádilo po bytě.


Jenomže po měsíci se problém vyskytl znovu, i když váha už nešla tak nízko, jako poprvé. To už jsem se se slečnou domluvil, že si uděláme osobní sezení, ovšem bez morčete a podívali jsme se na churavějícího hlodavce s pomocí andělů. Ti si obě zvířátka na dálku prohlédli a začali je hned léčit (druhá z chlupatých sester trpí na cystický vaječník). Archanděl Michael zvedl morčátko a ukázal na tmavé místo na tlustém střevu. Potom se slečna začala smát, že archanděl strčil myšce prst do zadečku a působil zevnitř. Od té doby je to zase veselá a spokojená morčecí slečna, která opět dotahuje váhu devět set gramů. A pak že zázraky neexistují:-)


Zajímavý byl ještě náš dotaz, proč jsou obě zvířátka povahově naprosto odlišná, přestože jsou sourozenci. Andělé odpověděli, že jedna je geneticky po tátovi a druhá po mámě. Což mě jako astrologa samozřejmě zaujalo:-) Ostatně horoskop dvojčat je jeden z nejoblíbenějších argumentů všech nepřátel astrologie:-) Když se pak slečna ptala andělů, co ještě může pro obě holčičky udělat, odpověděli "rozděl je od sebe v době krmení, té líné uber a nemocné přidej, ona potřebuje jenom víc času a druhá jí to sežere, její nadváha jí také nesvědčí, dítě moje". Potřebuje toto ještě nějaký komentář? Myslím že ne. Potěšilo mě, že pro anděly je každá duše cenná, že nás s morčátky neodmítli. Ostatně spokojená zvířátka jsou dostatečným důkazem, že tento způsob léčení naprosto krásně funguje.Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 0 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:

Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice
Související články:

Existuje osud? (I.) (30.12.2021 04:29)
Zvířátka a "duchové" (19.1.2021 15:32)
Tradiční PéeFka, už 2020 :) (22.12.2019 16:01)
Teplický léčitel Jaroslav M. Pešek podruhé a naposledy (23.8.2019 16:28)
Znamená smrt konec utrpení? (20.7.2019 20:00)
Když nám zvířátko odchází (24.7.2018 17:58)
Mají zvířata karmu? (10.6.2018 17:00)
Nevysvětlitelné bezpráví a křivdy v praxi (18.4.2017 18:10)
Zlo a jeho neblahé účinky na naše životy (4.4.2017 17:48)
Dva velmi zajímavé zážitky z regresní terapie na dálku (19.3.2017 17:32)
Vliv duše zemřelého dědy, aneb s čím vám běžný psycholog určitě nepomůže (23.11.2016 18:25)
Jak nás ovlivňují duše zemřelých příbuzných? (13.8.2016 07:24)
Není nutné být spolu... (31.8.2015 10:43)
Vytvořte si svého démona (a nebo snad raději ne) (17.9.2014 07:12)
Zajímavé poznatky o délce života (18.6.2014 21:02)
Žijí mezi námi a nemyslí to vždycky dobře (4.5.2014 20:40)
Zajímavý poznatek s odváděním duší (17.11.2013 08:37)
Odpovědi ve znameních (23.10.2013 14:50)
Přísahy, sliby a postuláty (11.10.2013 12:55)
Posílení pejska stromovým dévou (22.6.2013 08:20)
Odpovědi na komentáře pod články, část třetí (13.6.2013 21:40)
Jarní úplňkové čarování I. (29.4.2013 21:55)
Jarní úplňkové čarování II. (29.4.2013 21:46)
Odvádíme přivtělené duše (25.4.2013 06:25)
Neznáš náhodou "nějakého Rafaela"? (4.3.2013 21:25)
Tajemství filipojakubské noci (2.5.2009 18:37)
Mystický zážitek na Řípu 30.4. (12.5.2006 17:41)