Mystika

Jak nás ovlivňují duše zemřelých příbuzných?

Malý příklad typického problému, který klasická psychologie nevyřeší

S nesmírně zajímavým světem, který běžně nevidíme (a kterého se většinou bojíme), jsem se začal nesměle seznamovat před několika lety. Smrtelně nemocná kamarádka mě přivedla k technikám, které používám dodnes a snažím se je stále vylepšovat tak, abych mohl účinně pomoci všem, kteří takovou pomoc potřebují. V zimě jsem ale udělal zajímavou zkušenost, o kterou bych se s vámi nyní rád podělil. Ti, kterých se příhoda týká, s tím samozřejmě souhlasili, jinak vše, co se svými klienty dělám, je čistě jejich soukromá záležitost! Pojďme se tedy podívat, jak významné mohou být například narozeniny...

V únoru jsem vycestoval za dvěma klientkami do jedné bezvýznamné jihomoravské vesničky, no uznejte - vždyť tam nežije ani sto dva tisíc obyvatel:-)) Původní plány byly veliké, realita však změnila celou akci naprosto nečekaným způsobem. U paní, jejíž manžel byl právě v nemocničním ošetření, mě zaujala věta "on se od svých narozenin chová úplně stejně, jako jeho máma". Okamžitě jsem zbystřil a s dotyčnou jsme se nejprve na manžela na dálku podívali, protože ona dobře vidí a komunikuje s entitami, o jejichž existenci většina z nás nemá ani tušení. Dle mého očekávání byla duše zemřelé maminky blízko manžela a velmi účinně ovlivňovala jeho psychiku. Bohužel je tento stav špatný jak pro zmíněnou duši, tak pro osobu, kterou si vybrala. Navázali jsme tedy kontakt a začali se s maminkou bavit. Přestože to vždycky byla nesmírně hodná a obětavá bytost, nyní se projevovala úplně jinak. Odsekávala, ať jí necháme na pokoji, že ona prý musí svého syna chránit a vůči snaše nevystupovala nijak mile. Postupně jsme jí vysvětlovali nejzákladnější pravidla, potom také to, že tady jednak nic nezmůže a rovněž fakt, že pouze ztrácí čas, protože by měla odejít do Světla a tam se očistit a transformovat. Když už se nám konečně podařilo duši připravit na nutnou cestu, postavila si prostě hlavu, že nikam nepůjde. Na mé dotazy použila nesmírně zajímavý argument - "já jsem celý život dřela, manžel mě moc nepomáhal, lítala jsem okolo dětí a neměla jsem svůj život. Teď se rozhodnu já, co a kdy budu dělat a vy dva mi do toho nemáte co povídat."


Přes tento argument už po zbytek dne nejel vlak. Zčásti i proto, že pro změnu v pět večer jel vlak mě a opravdu jsem nepočítal s tím, že mi jedno sezení potrvá sedm hodin. Nicméně jsem v průběhu léčení zjistil další, velice významnou věc. V obýváku byla na skříni veliká fotka maminky, na první pohled milé a usměvavé dámy. A paní se při sezení začalo dělat špatně, jako by jí někdo škrtil a dusil. Poprosila mě, abych fotku alespoň položil, rubem dolů. To sice přineslo úlevu, ale ne úplnou. A teprve potom jí napadlo, že mají ještě jednu fotku v ložnici. Až když jsem i tu položil, aby nebyla vidět, se dotyčné nesmírně ulevilo. Jakmile jsme dokončili práci, paní kategoricky prohlásila, že obě fotky jdou z bytu do garáže. A jak jsme dopadli s duší? Ta byla i dle karet připravena na odchod do Světla, už se s námi "neprala", ale prý půjde, až bude chtít ona sama a ne my. Pravda ale je, že od té doby se oba manželé cítí lépe.


Z této příhody jsem si odnesl několik poznatků. Za prvé - zejména starší generace nebyla zvyklá dávat najevo své pocity, takže se nám mohli ve skutečnosti jevit úplně jinak, než jací opravdu byli. Ale podstatnější jsou dvě věci. Jednak zmíněné narozeniny, zřejmě se nějakým způsobem otevřela možnost, že se duše maminky k synovi dostala. Je však také pravděpodobné, že byl zvyklý narozeniny s maminkou slavit, ten den na ní více myslel a tím jí k sobě přitáhl.

A nyní poznámka k fotografiím a celkově k předmětům, které se k duším zemřelým váží. Na této příhodě je dobře patrné, jakou "pomoc" poskytuje obyčejná fotografie neživé duši, která tak může účinně škodit všem, kdo mají obrázek v dosahu. Stačí ale fotku odnést z bytu, nebo alespoň zakrýt a vše je rázem jiné. Podobně a ještě účinněji se chovají předměty, které dotyčný, nebo dotyčná nosili. Nikdy nenoste řetízky, náramky, prsteny a hodinky, které patřily někomu jinému. Nemusí se jednat ani o zemřelého. Právě kovy "nasávají" velice silně energie svého nositele, jeho nemoci, problémy atd. Uložte je do krabice na památku a nepoužívejte je, bez legrace. Nekupujte si hodinky z bazaru, ale zásadně vždycky nové. Nevíte, kdo je nosil!

A nejdůležitější upozornění - urna s popelem zemřelé osoby patří zásadně na hřbitov!!! Není nic horšího, než si v obýváku vystavit urnu s popelem a fotkou někoho blízkého. Naši předkové nebyli hlupáci a dobře věděli, proč se zemřelý ukládá s obřadem na hřbitov a ne do chalupy. Můžete sice ušetřit za místo v urnovém háji, ale ve výsledu vás to vyjde mnohem dráž. Problémy pak zasahují všechny, kdo v bytě žijí, včetně jejich příbuzenstva. Je to mnohokrát ověřená zkušenost.


V dalším článku se podíváme na jinou, ale neméně zajímavou zkušenost jedné mé klientky, pokud mi ovšem dá své svolení. Bude opět o tom, jak zásadně dokáže neživá duše změnit naší povahu už od raného věku a jak lze tyto problémy řešit.Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 7 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:
14.8.2016 14:44
Titulek: mystika

Od: ALA LOKAJOVA


Dobrý den, dané téma mně oslovuje,ráda budu číst vaše nové příspěvky

28.8.2016 10:58
Titulek: mystika

Od: Hanka


Krásný článek! vždy jsem se cítila jinak, když jsem nosila prsten od mámy, který dřív nosila ona..nicméně dotaz: může "škodit" šperk, který vám dá někdo jiný, ale předtím ho nenosil? může do něj vtisknout nějaké přání nebo řekněme část své karmy apod., kterou Vy pak nešťastně nosíte? Jdou pak takové šperky nějak očistit?

29.8.2016 09:25
Titulek: Re: mystika

Od: Zbynďák


Dobrý den Hanko, to je dobrý dotaz, děkuji za něj:)

Já bych význam magie v případě darovaného šperku nepřeceňoval, ale samozřejmě pokud se setká vnímavější příjemce s negativním dárcem, tak to vliv mít nejspíš bude. Ovšem bavíme se o normálním případu obdarování, kdy šperk dává někdo, kdo třeba nemá dobré úmysly, ale nedělá to vyloženě vědomě, třeba ho dotyčná osoba odmítá a on doufá, že jí předmětem přesvědčí a neúmyslně do něj vtiskne své přání, takže se pak dotyčná / dotyčná necítí dobře a neví proč.

Jestliže má ale někdo magické schopnosti a takoví lidé jsou (obvykle na ně ukazuje jejich silně obsazený osmý dům), pak lze samozřejmě škodit i vědomě a úmyslně. Karmu ne, ta se jednoduše přenášet nedá, ale zlý úmysl ano. Nicméně s takovým člověkem byste se necítila dobře už na prvním setkání a zřejmě byste jeho dar ani nechtěl nosit, takových případů už jsem zažil více a v jednom to dotyčná řešila rituálním odhozem prstýnku z Karlova mostu:))

22.3.2017 00:40
Titulek: duše nás chrání, ne?

Od: Nik


Dobrý den,
já si vždycky myslela, že duše zesnulého nás chrání. Před pár měsíci mi zemřel tatínek, byl to nejbližší člověk v mém životě :( To přeci nedává smysl aby mi teď chtěl ubližovat, nebo ano? Mám jeho fotku v pokoji a často mu zapaluji svíčku, povídám si s ním ale nikdy nedostanu ani náznak odpovědi. Ani nevíte jak moc bych chtěla vědět, že je tu někde se mnou... a určitě bych nechtěla aby odešel. Vždyť se říká, že duše blízkých nás chrání nebo je to jen '';pověra''?

4.4.2017 18:24
Titulek: Re: duše nás chrání, ne?

Od: Zbynďák


Nik: to je právě omyl, problém je v tom, že duše by měla odejít do světla co nejrychleji po smrti a neměla by tady dále ztrácet čas. Chránit nás může účinně až právě po zmíněném odchodu, protože z této dimenze už vnímá realitu úplně jinak, než když zůstane "viset" v meziprostoru, kde se pouze zdržuje. Jakmile se v tomto meziprostoru na někoho ";pověsí", neboli přivtělí (přestože tělo nemá), tak potom škodí sobě i svému "hostiteli". To je pouze zkušenost z léčivých sezení s klienty. Jestliže truchlíme za zemřelého příbuzného až příliš, často ho tím proti jeho vůli držíme u sebe, ačkoli by už rád odešel tam, kde je mu dobře. Je to bohužel jenom naše touha si tady duši podržet. Ale chápu Vás a je mi moc líto, že Vám tatínek odešel...

14.12.2017 14:27
Titulek: Článek

Od: Bodys


Dobrý den, Váš, článek mě zaujal. Budu ráda, když mě i o dalších článcích, budete informovat. Děkuji, hezké svátky.

24.2.2018 12:34
Titulek: mučivé.

Od: kaktus


Dobrý den,

můžete mi dát jakýkoli kontakt, který by mi sundal ze zad ????????????

Pojedu kamkoli.

děkuji


Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice
Související články:

Existuje osud? (I.) (30.12.2021 04:29)
Zvířátka a "duchové" (19.1.2021 15:32)
Tradiční PéeFka, už 2020 :) (22.12.2019 16:01)
Teplický léčitel Jaroslav M. Pešek podruhé a naposledy (23.8.2019 16:28)
Znamená smrt konec utrpení? (20.7.2019 20:00)
Když nám zvířátko odchází (24.7.2018 17:58)
Mají zvířata karmu? (10.6.2018 17:00)
Nevysvětlitelné bezpráví a křivdy v praxi (18.4.2017 18:10)
Zlo a jeho neblahé účinky na naše životy (4.4.2017 17:48)
Dva velmi zajímavé zážitky z regresní terapie na dálku (19.3.2017 17:32)
Vliv duše zemřelého dědy, aneb s čím vám běžný psycholog určitě nepomůže (23.11.2016 18:25)
Není nutné být spolu... (31.8.2015 10:43)
Vytvořte si svého démona (a nebo snad raději ne) (17.9.2014 07:12)
Zajímavé poznatky o délce života (18.6.2014 21:02)
Žijí mezi námi a nemyslí to vždycky dobře (4.5.2014 20:40)
Léčíme domácí zvířátka na dálku (23.3.2014 17:53)
Zajímavý poznatek s odváděním duší (17.11.2013 08:37)
Odpovědi ve znameních (23.10.2013 14:50)
Přísahy, sliby a postuláty (11.10.2013 12:55)
Posílení pejska stromovým dévou (22.6.2013 08:20)
Odpovědi na komentáře pod články, část třetí (13.6.2013 21:40)
Jarní úplňkové čarování I. (29.4.2013 21:55)
Jarní úplňkové čarování II. (29.4.2013 21:46)
Odvádíme přivtělené duše (25.4.2013 06:25)
Neznáš náhodou "nějakého Rafaela"? (4.3.2013 21:25)
Tajemství filipojakubské noci (2.5.2009 18:37)
Mystický zážitek na Řípu 30.4. (12.5.2006 17:41)