Diskuze O.R.S. - Tarot a karty

Astrologie

(Registrace nového užživatele)
Diskuse - hlavní str.
Diskuse o astrologii   Diskuse o energiích   Diskuse o léčení, mystice

*Napište číslicemi jednadvadevet:


*Jméno:


Heslo: (Pouze pro registrované)


*Text zprávy:
Veronika (3.3.2018 06:58:58)

Dobrý den.
Existuje nějaký druh výkladu,který by určil,zda v určitý den bude partner nevěrný?
Předem moc děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.
Veronika


Bardotka (15.1.2018 11:49:07)

Zdravím, myslím, že jsme si oba něco předali a zůstaneme přátelé. ???? Oba jsme se totiž rozhodli v životě pro změnu, i když každý jiným směrem. Děkuji a přeji hezký den????


Zbynďák (13.1.2018 07:12:00)

Bardotka: děkuji, byla to první aplikace a má své mušky, ale snažím se na ní ještě pracovat:) On každý kartář má jiný způsob výkladu, respektive každému říká karta něco jiného, ale zmíněný muž by Vás mohl posunout dál, hodně Vám toho ukázat, ale asi to úplně perspektivu nemá, nicméně nebránil bych se zkušenostem:)


Bardotka (9.1.2018 19:44:01)

Dobrý den, dnes jsem si poprvé otevřela Váš karetní deník. Moc se mi tento nápad líbí. Delší dobu si výklady zapisuji do papírového deníku. Někdy mám pocit, že je mi všechno úplně jasné, vidím situaci jakoby před sebou, ale nedokážu ji popsat někomu jinému. Můj první výklad v kart. deníku byl na vztah :-), před dvěma měsíci jsem potkala muže, který momentálně pracuje v cizině a není možnost se vidět moc často, v kontaktu jsme jen přes zprávy. 1. Mírnost, 2. Rytíř holí 3. 10 mincí = FLIRT? :-D co myslíte? Děkuji B.


Zbynďák (27.3.2017 10:54:29)

Dobrý den, to bude tím, že jsem začínající programátor a při předělávce stránek jsem udělal chybu:) Už je to opravené, můžete záznam smazat. Omlouvám se za delší pauzu, ale podíval jsem se do Diskuse až včera. Budu sem chodit častěji, dlouho se nevyužívala.


Filipa (6.3.2017 08:06:40)

Dobrý den, jsem začínající uživatel a mám dotaz technického směru. Nedaří se mi mazat uložené karty v kartářském deníku. Co s tím, poraďte... Děkuji.


Zbynďák (22.2.2016 11:20:08)

Zdravím případné tarotáře a rád bych upozornil na myslím docela zajímavý karetní deníček, který najdete na www.oranzovestranky.cz/kartarsky_denik.php , návod k použití tady: www.oranzovestranky.cz/navod_kartarsky_denik.php :-)


Zbynďák (30.11.2015 11:45:46)

HZ: velmi dobrý dotaz:) Obrácená poloha karet má smysl hlavně u Tarotu, protože tam si tak lze upřesnit výklad. U dvojhlavých karet by to mělo poněkud menší význam:))) Během mé karetní kariéry jsem si všiml dvou věcí - kartáři (ce) s dobrou intuicí postačí normální poloha, protože karta naznačí základ a ona (on) si pak dovyloží správnou odpověď, protože jí intuice poradí. Za další - řada tarotářek tvrdí, že výklad obrácených karet je zbytečný negativismus. Ovšem já nejsem tak skvělý kartář, abych se podíval na jednohlavé karty a věděl okamžitě všechno, takže pracuji s Tarotem a to již asi osmnáct let. Za tu dobu jsem si všiml, že výklad z obrácených karet funguje velmi dobře a nemusím dlouze bádat nad tím, jestli mám "toho ďábla vykládat spíš pozitivně, nebo negativně". Ovšem zejména při výkladu pro sebe se nesmím bát přijmout i negativní náhled karet.


HZ (27.11.2015 21:16:54)

Zbynďo, proč někteří kartáři zohledňují obrácenou polohu karet a druzí vůbec?