Úprava a drobné opravy kartářského deníku

Autor: Zbyněk Slába <Zbynek.slaba(at)email.cz>, Téma: Tarot, Vydáno dne: 06. 05. 2018

Přidání Keltského kříže a oprava drobných chyb

Jedna uživatelka kartářského deníku mě požádala o doplnění keltského kříže, jako možnosti výběru typu předlohy. Podíval jsem se do chytrých knížek a hle, v tomto typu výkladu se jedna z karet pokládá na ležato. A tak začalo další učení php, za účelem zjištění, jak programově přetočit obrázek na bok. Myslím, že se mi to nakonec podařilo:)
Když budete nyní zadávat nový záznam, jedna z voleb typu předlohy je Keltský kříž. Zde máte k dispozici pouze jeho strukturu, na rozdíl od ostatních typů, kde si můžete vymýšlet vlastní sestavy. V případě vašeho zájmu mohu přidat i další typy výkladu. Jestliže máte nějaký oblíbený a rádi byste jej měli v nabídce, napište mi mail, nebo soukromou zprávu (v sekci Diskuse na jméno Zbynďák) a já vám jej doplním.

V deníku jsem zároveň nalezl a opravil několik drobných chyb. Například ve větších sestavách karet se pak u posledních karet nezobrazoval výklad po kliknutí na kartu. Ovšem nikomu to zřejmě nevadilo, přestože deník už používá značný počet uživatelů. Nyní by tedy mělo být vše opraveno.