Úprava (a oprava) karetního deníku

Autor: Zbyněk Slába <Zbynek.slaba(at)email.cz>, Téma: Tarot, Vydáno dne: 13. 04. 2017

Do karetního deníku byl přidán Tarot Legacy of Divine

Na žádost uživatelky jsem do karetního deníku přidal nový tarotový systém Legacy of Divine. Pokud jej neznáte, kartu Mág vidíte pro ukázku v tomto článku. Případně si můžete všechny obrázky vyzkoušet v kterékoli aplikaci Tarotu, například na této stránce. Zároveň se omlouvám za chyby v deníku, které se průběžně vyskytovaly tento týden, kdy jsem jej přepracovával a opravoval. Nyní je již vše v pořádku a můžete s ním opět normálně pracovat.V této chvíli jsem si poradil s řadou technických problémů a teď již není složité přidat další tarotový systém. Jestliže se vám deník líbí, chtěli byste s ním seriózně pracovat a nevyhovuje vám současný výběr karet, napište mi a já vám požadovaný systém přidám. Tedy v případě, že se nachází na této adrese a počty karet odpovídají běžnému Tarotu. K čemu je to celé dobré? Každý jsme jiný a každému vyhovuje jiná symbolika. Řada lidí postupně zkouší i další karty a hledají delší dobu. Je to tak v pořádku. Deník vám může být výborně nápomocný při vaší práci, pokud jej budete používat důsledně, tedy budete li si zapisovat a ukládat vaše výklady a hlavně doplňovat k nim později výsledky. Jakmile nashromáždíte větší množství dat, budete mít možnost si vyhledávat jednotlivé záznamy (hledání budu ještě rozvíjet) a dle nich se naučíte, co vám která karta opravdu naznačuje - protože jedna karta má obvykle různé významy pro jednotlivé kartáře a kartářky.


Největší výhodou deníku je jeho pohodlná dostupnost z libovolného zařízení, tj. z tabletu, počítače, mobilu, atd. Při vytváření aplikace jsem dbal na rychlost a jednoduchost, aby neběhal příliš pomalu ani na slabším datovém signálu v přírodě. Pracuji s ním často a rád:-) A vidím, že počty uživatelů narůstají, což mě opravdu těší! Nemusíte mít strach, mnoho dat vám opravdu nespotřebuje. A poslední důležitá informace: přidání nového systému je hlavně mechanická, ale zdlouhavá práce. Trvá cca tři dny, každá karta se musí stáhnout, upravit, rozkopírovat a chvíli to trvá. Proto je potřeba počítat s tím, že vám nesplním přání na počkání:-) Mám hodně práce a také klientů, ale opravdu dělám, co mohu!


Vážení uživatelé a uživatelsky, kartářky a kartáři, přeji vám příjemnou a podnětnou práci s karetním deníkem a budu se těšit na vaše reakce a případné návrhy na zlepšení těchto stránek!