Prosba na čtenáře Oranžových stránek

Autor: Zbyněk Slába <Zbynek.slaba(at)email.cz>, Téma: Astrologie, Vydáno dne: 17. 11. 2015

Sběr důležitých astrologických dat

Vážení návštěvníci těchto stránek, dovoluji si obrátit se na vás s následující prosbou. V následujícím roce bych rád rozšířil své astro kursy o jeden jistě velmi zajímavý prvek a tím je prognóza, tedy předpověď možných událostí. Delší dobu jsem pracoval na nových poznatcích a nyní bych si je ještě rád ověřil na dalších praktických příkladech ze života. Co bych od vás přesně potřeboval? Čtěte prosím dál:-)Jestliže znáte přesný čas narození buď svůj, nebo někoho blízkého (rodiče, děti) a byli byste ochotni mi sdělit následující údaje, hodně by to pomohlo nejenom mě, ale zároveň všem, kdo se o tuto oblast astrologie zajímají. Potřeboval bych toto:

- přesný čas, datum a místo narození, pohlaví není nutné, ale pokud mi ho uvedete, nebudu se za to zlobit:-)

- datumy (alespoň přibližné) důležitých událostí v životě (úrazy, stěhování, nová práce, vyhazov, svatba, úmrtí, narození dítěte, začátek studia, láska, nevěra, prostě všechno, u čeho jste schopni určit alespoň přibližně rok a měsíc události). Třeba u nevěry budu moc rád za údaje z obou stran, tedy podvedené(ho) i podvádějící(ho). Obvykle to je v horoskopu krásně vidět:-)

- naopak vůbec nepotřebuji znát jméno dotyčného. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost, údaje vámi zaslané nebudu nikde zveřejňovat!! Použiji je čistě pro soukromé zkoumání a rozvoj prognostických technik.

V podstatě mi stačí zaslat datum, čas a místo narození a potom jednotlivé datumy a události jedním, dvěma slovy, to je všechno.


Přesný čas narození je ale klíčový, tedy pokud vám řekli, že jste se narodili v půl, nebo v celou, obvykle to není pravda! To je moje dlouholetá zkušenost. Když mi někdo řekne "narodil jsem se v 17:43", je mi jasné, že to je přesný údaj, jestli mi rozumíte. Pokud přesný čas narození neznáte, pak nemá smysl mi posílat datumy, protože z nich nic nezjistím. Proč tomu tak je? U tranzitů je možný určitý časový rozptyl, protože se týkají hlavně natálních planet, ale pokud posuzujme tzv. "primární direkce", potom je nutné znát čas narození doslova na minuty, protože zde hrají zásadní roli Asc. a MC. což jsou prvky, které se posunou u jeden stupeň za dvě až tři minuty. A jeden stupeň je v primárních direkcích jeden rok! Nejmenší problém s časem narození má dneska mladá generace, protože se tam z nějakého důvodu zapisuje a dbá se na přesnost. U starší generace se sice čas zapisoval také, ale někdy na to porodníci kašlali, prostě tam napsali "sedm ráno" a ono to ve skutečnosti bylo o dvacet minut dříve. Přesto se vyplatí o sdělení času narození v porodnici zažádat i pokud jste starší, časy jsou často přesné, pouze to stojí asi sto korun.


Jak mi údaje poslat? Jednoduše mailem, nebo můžete také využít nových funkcí Oranžových stránek, zaregistrovat si svůj uživatelský účet (což je záležitost deseti vteřin) a napsat mi soukromou zprávu na jméno Zbynďák :-) Tato možnost se už zalíbila více lidem, je to rychlé a pohodlné a to i z mobilních telefonů, na přizpůsobení menším displejům jsem pracoval několik měsíců. Navíc, jestliže do profilu neuvedete mail, zůstanete dokonale utajeni, pouze si pak nebudete moci sami změnit heslo, pokud ho zapomenete, protože tato akce je vázána na uložený mail.


Děkuji vám všem, kdo mi výše uvedené údaje zašlete!