Proč astrologický seminář?

Autor: Zbyněk Slába <Zbynek.slaba(at)email.cz>, Téma: Astrologie, Vydáno dne: 06. 12. 2011

Co mi tento kurs přinese a je vlastně určen pro mě?

Astrologický kurs, naplánovaný na letošní listopad jsem byl nakonec nucen přeložit na příští rok, důvod je poměrně jednoduchý - konečný počet zájemců letos nebyl k jeho uskutečnění dostatečný. K napsání následujících řádků jsem se rozhodl na základě dotazů, které mi lidé obvykle kladou a věřím, že se mi podaří zodpovědět většinu důležitých otázek k vaší plné spokojenosti. Začněme snad tou nejdůležitější, která obvykle zní "proč bych vlastně měl(a) absolvovat seminář, když informací je plný internet, včetně Vašich stránek a co mi to tedy přinese navíc oproti tomu, když se naučím astrologii sám (sama)?" A hlavně - naučím se jí vůbec?Ano, astrologii pochopíte mnohem hlouběji a rychleji, než kdybyste se trápili dlouhé roky samostudiem. Znám to dobře, také jsem se kdysi učil bojem. Dlouholetým:-) Pak stačilo sedm víkendů a náhle jsem své znalosti a zkušenosti propojil a posunul do úplně jiné roviny. Proto jsme se s Danou Staňkovou rozhodli loni uspořádat tento seminář. Úspěšně:-)


Kdy tedy seminář začíná a do kdy se musím přihlásit?

První kurs se uskuteční 22.1.2012 ve Studiu Nová planeta na pražském Pankráci. Závazné přihlášky přijímám do 15.1.2012, kontaktovat mě v případě vašeho zájmu můžete na mailu Zbynek.slaba@email.cz nebo na telefonu +420 775 013 563


Jaká je cena za kurs a mohu dostat slevu?

Jeden víkendový kurs stojí 2x550 korun, tedy 1100 korun, v případě včasného přihlášení, t.j. do 8.1.2012 získáte slevu 100 korun na každý víkend. Nevyžadujeme zaplacení celého kursu dopředu, ale vyrovnáte se s námi vždy na konci každého víkendu. K ničemu vás tak nezavazujeme. Nemůže se ale stát, že by se kurs postupně rozpadl nedostatkem zájemců? Může, ale to je naše riziko. Pro zbylé zájemce seminář určitě dokončíme.


Pro koho je seminář určen?

Především pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro zájemce, kteří chtějí astrologii pochopit detailně, rádi by se s ní naučili pracovat a nechtějí trávit dlouhé roky ležením v literatuře. Učit se totiž budeme především praxí.


K čemu mi vlastně znalosti astrologie budou?

Především k pochopení souvislostí, k hlubšímu poznání okolních dějů, pokud vás zajímá magie, určitě nejenom při práci se živly naleznete řadu odpovědí. Pochopíte příčiny svých problémů či nemocí a naleznete cestu k jejich řešení. Oba školitelé se sami zabývají léčitelstvím a navíc mají řadu velmi zajímavých kontaktů, které používají v případě, když vám sami nepomohou tak, jak byste si představovali. A jak že budeme pracovat se živly, není to nějaká podezřelá magie? Kdepak, není - budeme jejich individuální rozložení a působení důkladně rozebírat u každého z nás i na dalších praktických příkladech, kterých mám k dispozici dostatek. Uvidíte sami, jak účinná je to metoda.


A to je všechno?

Ne, není. Naším cílem je naučit vás vypracovat komplexní horoskop. Prakticky, dle určitého schématu, krok po kroku, kurs od kursu. Pochopíte tak lidskou psychologii mnohem více, než si nyní dovedete představit. Začnete lépe chápat nejenom sebe, ale i druhé a tím se posunete dál. Rozbory partnerských vztahů jsou také součástí kursu, tedy budete schopni si určit, jestli je pro vás druhý člověk vhodný, můžete si stanovit, v jakých oblastech vám vztah bude plynout a ve kterých je nutné pracovat na zlepšeních. A mnoho dalšího - progrese, Chiron atd.


Jakou formou výuka probíhá?

Živou - nejenom přednáškami, to byste se nic nenaučili, ale zapojíme vás do děje - postupně budeme rozebírat vaše vlastní horoskopy, (začneme samozřejmě našimi) a rádi využíváme i vizuální techniku - promítání jednotlivých horoskopů, případně i dalších obrazových materiálů. Budeme prostě spolupracovat a tak se vám učební látka vstřebá mnohem lépe. Co je nejdůležitější - nebudete se nudit:-)


Nějaké reference by nebyly? Nerad kupuji zajíce v pytli

Já také ne, takže ano, byly, dovolil jsem si zkopírovat dva komentáře z Oranžových stránek:

Osobně bych hodnotil celý seminář jako mimořádně zdařilý - jsem si jist, že každému vážnému zájemci poskytl potřebné informace pro zahájení samotné praxe. Já osobně bych zřejmě jen o svých vlastních silách nebyl schopen pojmout a naučit se vše, co na semináři předal Zbyněk. A mluvím tu hlavně právě o těch praktických souvislostech, o přímém využití, o schopnosti syntézy dat v horoskopu - samotná data nám byla předložena uceleně a bohatě - avšak pravý přínos semináře byl jistě v tom, že jsme se směli naučit tato data přímo využívat, chápat je, proměnit je v informace. Lze jen Zbyňka i Danu chválit za jejich úspěch. Věřím, že i ostatní účastníci vidí přínos semináře podobně jako já.

mh

Seminář byl hodně přínosný, našlapný informacemi, až z toho šla někdy hlava kolem :-) Ale ty syntetické schopnosti a vidění většího rámce se v nás určitě podařilo alespoň trochu rozvinout, u mě tedy trochu ano. Je to takový ten příjemný pocit, když má člověk před sebou spoustu součástek a je schopen dát dohromady fungující stroj, věřím, že většina z nás měla o astrologii už něco načtené, jen nám chyběla ta červená spojující nitka, kterou nám tento kurz dodal. A díky meditacím, které Dana průběžně vkládala, jsme si mohli i jednotlivé energie a dojmy z výkladu uložit i trochu jinak. Zbyňkovi i Daně moc děkuju, pro mě to byl kurz přesně podle mého gusta. Martina

Tyto dva texty jejich autoři vystavili veřejně a tak se domnívám, že jejich autorská práva neporušuji:-) Rozhodně ale neříkám, že náš kurs musí nutně sednout každému, to jistě ne. Proto také nevyžadujeme platbu předem.


Dostanu na kursu nějaké výukové materiály?

Ano, ale písemný záznam semináře nedostanete. Pořídíme zvukový záznam všech kursů a dostanete jej na DVD. Pokud se nebudete jednoho z víkendů schopni zúčastnit, zvukový záznam vám pomůže neztratit nit a navíc se k němu můžete vracet, kdykoli uznáte za vhodné. Dále vám určitě poskytneme některé zajímavé učebnice, které se už dneska sehnat nedají.


Bude tedy seminář, nebo nebude?

Doufáme, že ano, ale záleží to na vás:-) Sejde li se dostatečný počet zájemců, pak se určitě budeme na všechny z vás těšit osobně!