Druhý stupeň Reiki

Autor: Zbyněk Slába <Zbynek.slaba(at)email.cz>, Téma: Reiki, Vydáno dne: 25. 11. 2005

Seminář druhého stupně Reiki

Druhý stupeň Reiki je stupněm určeným pro absolventy základního kursu, kteří již mají určité zkušenosti v práci s touto univerzální vesmírnou energií a rádi by výrazně rozšířili své další schopnosti a možnosti. Jednou z velmi příjemných možností druhého stupně Reiki je například působení na dálku. Umožňuje také mnohem účinněji a hlouběji působit na psychiku lidí i zvířat.Ve druhém stupni se iniciují malé čakry v dlaních, což je základním předpokladem pro zesílení přenosu energie Reiki. Účastníkům semináře jsou dále předány tři speciální symboly, které slouží jako klíč pro spouštění silnějšího proudu energie, pro účinné působení na mentální bloky a také pro přenos energie na dálku. Vaše možnosti se tak rozšíří o podstatně účinnější způsob harmonizace a to na neomezenou vzdálenost kdekoliv na Zemi. Po absolvování kursu druhého stupně budete schopni účinněji diagnostikovat a léčit sebe i druhé, energeticky si upravovat stravu či čistit místnosti od negativních vlivů. Lze již cíleně léčit konkrétní místo či orgán. Je možné působit i do minulosti na příčinu vzniku problému. S iniciací druhého stupně není problém pozitivně ovlivňovat situace, provádět dálkovou diagnostiku, zvyšovat své mentální schopnosti (vidění aury) a zbavovat sebe i druhé škodlivých návyků. Zejména za účelem zbavování škodlivých návyků se vyučuje metoda tzv. stříhaní provázků.

Tento stupeň je vhodné absolvovat až po určitém časovém období, které uplyne od základního kursu. Pokud používáte Reiki na sobě i na druhých, pocítíte zhruba jednom až dvou měsících rozšíření vašich schopností podstatně výrazněji, než kdybyste absolvovali první a druhý stupeň během jediného víkendu.

Na semináři druhého stupně se naučíte:
- používat tři základní symboly Reiki
- působit pomocí Reiki účinněji a cíleně
- směrovat energii Reiki na konkrétní místo v těle
- ovlivňovat určitým způsobem situace, které nastanou
- působit touto energií na dálku
- energeticky čistit místnosti i potraviny
- metodu pro zbavování závislostí
- získáte iniciaci do druhého stupně

Cílem tohoto semináře je poskytnout vám všechny potřebné praktické i teoretické znalosti, abyste mohli energii Reiki druhého stupně účinně používat k léčení sebe i druhých.